[ Янги изохлар · Фойдаланувчилар · Қоида · Изламоқ · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: БОБО, Anv@rbek, Giyos, komol_76  
Форумистон » Sayyod муаллифлик лойихалари » YulduzKor » Каниза онаси эътирозлари
Каниза онаси эътирозлари
SayyodСана: Пайшанба, 26-Фев-2015, 10:51 | Изох # 1
Рахбар
Гурух: РАХБАРИЯТ!
Изохлар: 1167
Тақдирланишлар: 0
Холати: Хозир йўқ
Мазкур лойиха хар бир сони тугул анонсиданоқ Америкадан туриб Канизанинг онаси жанжал қилишни бошлайдилар. Тушунаман, она аммо бунда мени айблашлари ғалати...
Гўёки айнан мен ва шу лойиха Канизани бузармиш...
Бу лойихадаги Канизага муносабатингиз, ёдингизда қолган унинг хатти харакатларингизга хаққоний бахо керак ва албатта ғалати бўлса хам мана бу саволга жавоб хам керак: Мен ёки лойихам нахотки Канизага салбий таъсир кўрсатаётган бўлса?

Бугун яна бир сонини қўйдим. У ердаги Канизани холатига ким шунчаки самаийлик билан бахо берар ёки яна бошқа фикрлар?


Форумда бахс ва тортишув бўлиши оддий хол, лекин бу форум бир оиладек бўлиш ниятида очилганини унутмайлик!
 
ШахиняСана: Пайшанба, 26-Фев-2015, 11:22 | Изох # 2
Sayyod.com мухлиси
Гурух: VIP
Изохлар: 598
Тақдирланишлар: 1
Хурмат даражаси: 186
Холати: Хозир йўқ
я посмотрела видео...ну то что Каниза экстроординарная все знают...и почему надо искать крайнего...ей что 7 лет что ли...взрослая девушка...откровенно говоря не с очень интересными голосовыми данными...должна же она как то выделиться из толпы существующих певцов...вот и надевает все что в голову взбредет...и вообще при чем тут мама...мама уже воспитала и отпустила в свободное плавание...теперь пусть пожнет плоды ,а не скандалит ...это все...ну может такое поведение тоже своего рода пиар...мама успокойтесь...есть те кому образ вашей дочери нравится...может их и мало...но они есть...если бы она еще и одевалась как все...ее бы вообще никто не знал...это не оскорбление а мое мнение...я сама то именно из за ее образа на нее смотрю...быть знаменитой не так уж и просто...поэтому кто во что горазд...вот и ладно...не мытьем так катаньем как говорится в народе)))талант вещь неоспоримая ,как и его отсутствие

Хочешь быть счастливым?Будь!

Изохни тахрирлади (ўзгартирди) Шахиня - Пайшанба, 26-Фев-2015, 11:26
 
Форумистон » Sayyod муаллифлик лойихалари » YulduzKor » Каниза онаси эътирозлари
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: