[ Янги изохлар · Фойдаланувчилар · Қоида · Изламоқ · RSS ]
  • Страница 170 из 170
  • «
  • 1
  • 2
  • 168
  • 169
  • 170
Модератор форума: Giyos, SarVario, komol_76, Anv@rbek  
Форумистон » Умумий » Ижодистон » Kun fikri (Hamma o'z fikriga ega!)
Kun fikri
Dilnoza_EСана: Якшанба, 15-Фев-2015, 21:55 | Изох # 4226
Сайт ашаддий мухлиси
Гурух: Янги аъзо
Изохлар: 1372
Тақдирланишлар: 0
Хурмат даражаси: 366
Холати: Хозир йўқ
Kun fikri: Rost gapirishni va orzu qilishni bolajonlardan o'rganaylik. Bolajonlar beg'ubor olam!
 
Zulfiya_AСана: Якшанба, 15-Фев-2015, 22:11 | Изох # 4227
Сайт ашаддий мухлиси
Гурух: ЗАПРЕТДА!
Изохлар: 1184
Тақдирланишлар: 1
Холати: Хозир йўқ
Как я поняла, концовка должна была меня впечатлить?))) Гапиз тугри, нима киб юримман бу ерда арзимаган нарсалага вактимни кетказиб? Шунчали форум ачинарли холатда эдими, калласи билан урушиб колган аёлга ишиз тушибди? Шахиня опез бумаганда нима килардиз а? Про «кажется» вы это с кем путаете? Ман очик ёзганман «кажется» демасдан. Да вам адресовано и видимо в точку попала, раз вы так разбесились и на угрозы и оскорбления пошли ))) Не падайте так низко, уважаемый Рахбар! Ман сиздан куркмиману, канака провокация хакида ёздиз? Сизими гийбат киламан одам куриб? Мана ёзвоман хам очик фикримни. Бундан кейин репутациялани пасайтариб, запретга туширасизми, оху-нолала киб сайтизда шангиллисми фарки йу. Хурматизи йукотмен мухими! Додимми у берибдими?)) Додини этиб сизга жалоба кивотию. Уни деб фикримизни хам ёзомимизми? Нафас олишгачи рухсат бормикан,сураб берин Шахиня опездан.
Эътирозим йукки ёзмаганман эътирозга! Бу мани фикрим,шунга шу ерда ёздим, майлимми? Странно, бир мартаям уша ВИП хакида гапирмаганману, не сизи хаёлизга уша ВИП келди?)) Нохак берганизи узиз хам уйладизми,балки… Крысалик киб сасиш хакида сиз умуман ёзмасез хам майлийди… Утирасизу бош сахифада,группалада исмини ёзомий чайнаааб…Манку форумда ёзимман,буни санокли одам укийди…
И что-то там про ВИП ёзибсиз укимади тугриси, чунки ВИП берганиз манга БАРИБИР! Сизи тилизда - ПОФИГ!!! булади. Хеч катда эътироз бермаганман бунга, буюрсин илохим!
Хакикатни юзга сиз хам , уша Шахиня опез хам манга этомиди,чунки хакикатни узи йук и терпилани ким ёквогани хаммага маълум. Худи хаммани «Кун фикри» билан кизикканде кириб укиганизи))) Этилмаганда сизга терпилали киб, карамасдиз хам!
Ну и что, что не Шахиня опа? Зато обруси, хурмати тукилган Сардор ака буб колдиз)) Следить килмасам нима киласиз? ))) Йу рухсат сураб фикрлиманми энди буёгига. Ким эътирозда хамма фикрини этишга хакли девотуди? Йу мани гапим ёкмий,бу хакдан мани махрум килдизми? ))
Ман сумасшедшая женщина бошкарувга утган форум аъзоси булишни хохламиман! И ман кетгандан кейин оркамдан ёзадиган гаплариз манга 1 тийин )) Сизи «адолат» ли гаплариз узизга сийлов!
Удачи!


Какие бы гиены меня не окружали,всегда останусь Королевой!)))
 
Yodgora12Сана: Якшанба, 15-Фев-2015, 22:58 | Изох # 4228
Иштирокчи
Гурух: Форум аъзоси
Изохлар: 480
Тақдирланишлар: 0
Хурмат даражаси: 129
Холати: Хозир йўқ
Kun Fikri: Xar Bir O'tgan Kuningga Shukur Qilgin!!!
 
SayyodСана: Душанба, 16-Фев-2015, 00:53 | Изох # 4229
Рахбар
Гурух: РАХБАРИЯТ!
Изохлар: 1167
Тақдирланишлар: 0
Холати: Хозир йўқ
Ну вот что и следовало ожидать))) и почему я не удивлен? Да потому что таких как ты выскочек было, есть и будет))) и не такие были знаешь)) коп котта аелга қилган муносабатидан манга кандай жавоб кутиш мумкинийди? Я представляю что ты в реале вытворяешь со старшими))) онангиз уришса жавобига тутволиб уришданам тоймасез керега? Ну и воспитание же у тебя))) Аслида Шахиня опадан дод солган ва жалоба қилган сиз , қолганлар эса поддержка учун уришган булса ажабмас. Унга нисбатан қарши чиқиш акциясиниям бошлаган сиз. Хамма жанжалли боши ўзи сизку.

Шахиня опани ёллабманмики ишим тушган бўлса. Сайтдан регдан утиб форумда пайдо бўлганларида ўзим хайрон қолдимку, ана учрашингларде ўзларидан сўраларинг)) айбим ёши котта аёлни химоя қилиш бўлса бўлақолсин.

Репутацияни тушириб жинниманми , сразу запрет и все))) а че нафиг в моем собственном форуме те кто еще и на меня прыгает? Кимга ёқмаса идите создавайте свои форумы и там рулите как хотите а тут мой форум и мои правила, шунча пайтдан бери қолганлар қолаверади, кетадиган ва қувиладиганлар хам  ўзини билдириб топилади. Чисткаям керак аслида. Жимлик ва фақат мақтов хукмрон бўлган жойда иккиюзламачилик бўлади а бунака бахсларда асл башаралар намоёнланади.

Бош сахифамдаги фаолиятимга умуман тилингни яқинлаштирмай қўя қол))) там ты вообще никто)) там обсуждаются  личности)) надоже ўзимми форумимдан ошкора танқидди ғийбатдан ажратолмайдиган бор экан, спасибо Шахине опа за то что выявила таких лицемеров ичидаги сассиғини чиқарвотти)))) шунча пайт шу сайт атрофи ва унга боғлик тадбирларда ялақиланиб юриб ичидаги гапи ўзгача экану буни))) группалада умуман йўқлигимми хамма билади, бир икки мартта одамлани ўзи қўшишди, чиқиб кетсам хам яна қўшаверишди, зарилми манга и времени нет. Это ты живешь виртуалом что будучи проживая у меня в форуме еще и возникаешь))

пффф хурматим тўкилган? Перед тобой чтоли увахахахаха? Это ты должна понимать что тебя выгнали с форума, причем даже уважение мое не успела заслужить)))) не говоря о том что я даже не знаю кто ты. Ты вообще знаешь что в день я получаю отовсюду по тысячу  таких комментов? Из них половина мат и оскорбление, и ты тоже теперь среди них , ну и что? Дебилов много и что? Но они одинфиг читают меня и продолжают наблюдать))) Я даже не знаю кто ты и что из себя представляешь честно. Форумчиларни аксариятини жуда яхши танийман а тебя может и кўрсам а так нет, и что я потерял? Еще одну какуюто фанатку шоубиза и все, велика потеря! ))) еслибы я работал за хурмат то умуман сайтимда танқид бўлмасди, мани танқид қилишга хаддим сиққан одамладан автограф оломиссу мани обсуждат қилармушде хахахаха, самой не ржачно? Ты кому это все пишешь?))))) поняла что пиндык получишь отсюда и решила напоследок перед форумом повыпендриваться мол вот я какая что на Сайеда буду прыгать))) ну и очки у тебя скажу тебе))) как дешево))) как мелко))) ўзи танийдими Сайед бу езувни))

Тийнлаб по своем мерке тут не мерь все)))  дай Бог тебе еще дожить до её возраста, иметь такую карьеру , завидную причем , а потом на счет ума поговорим. Опа билан олишгани фикрлаш доирангиз торлик қилганидан истерикага тушиб қолдингизку а еще про ум будешь тут говорить? Да ты посмотри в каком положение сама тут? До чего дошла)) мне аж жалко тебя стало)) Истеричка которая оскорбляет взрослую женщину только потому что ей нечего сказать в ответ)))))  ноет везде что мол её преследуют))) у тебя уже маниакальная депрессия дорогая, лечись лучше параноик и все у тебя будет хорошо! А так я лично не рад больше тебя тут видеть в любом обличие, раз все то что написала твое мнение, то будь добра больше не продолжай свое лицемерное существование тут и больше не возвращайся сюда. Будь верна хотя бы своему мнению.

Я так понял по твоим копеечным меркам что отвечать даже не станешь да?)) тогда закрою тему)) а тебе байбадос!)


Форумда бахс ва тортишув бўлиши оддий хол, лекин бу форум бир оиладек бўлиш ниятида очилганини унутмайлик!
 
SayyodСана: Душанба, 16-Фев-2015, 00:56 | Изох # 4230
Рахбар
Гурух: РАХБАРИЯТ!
Изохлар: 1167
Тақдирланишлар: 0
Холати: Хозир йўқ
хорошая и самое главное качественная чистка идет в форуме!

Форумда бахс ва тортишув бўлиши оддий хол, лекин бу форум бир оиладек бўлиш ниятида очилганини унутмайлик!
 
SayyodСана: Душанба, 16-Фев-2015, 01:11 | Изох # 4231
Рахбар
Гурух: РАХБАРИЯТ!
Изохлар: 1167
Тақдирланишлар: 0
Холати: Хозир йўқ
Топган гапини карейла манбутта икта лаган езибди вааай сиз группада Шахзодани Лолани отаси билан яшайди дегандизууууумушде увахахахаха, об этом знает вся страна если что! Тоже мне тайну египтеских фараонов раскрыли идиоты)))

Форумда бахс ва тортишув бўлиши оддий хол, лекин бу форум бир оиладек бўлиш ниятида очилганини унутмайлик!
 
Форумистон » Умумий » Ижодистон » Kun fikri (Hamma o'z fikriga ega!)
  • Страница 170 из 170
  • «
  • 1
  • 2
  • 168
  • 169
  • 170
Поиск: